Adam Asmaca Kelimelik

Adam Asmaca Kelimelik Free Game

Rated 4.20/5 (5) —  Free Android application by İngilizce Öğrenme

Advertisements

About Adam Asmaca Kelimelik

Adam Asmaca 2017
★Kelime Bulmaca, Kelimelik,Kelime Avı ve Sözcük Bulmaca oyunlarını sevenler için süper bir Adam Asmaca oyunu sizlerle.

★Adamımızı asılmaktan kurtarmak için gizli kelimeyi bulmanız gerekiyor.Adam asıldığında oyun biter.Eğer adam asılmadan kelimeyi bulursanız bir sonraki kelimeye geçer ve daha çok puan kazanabilirsiniz. 7 kere yanlış harf seçtiğinizde adam asılmış olur. Bu nedenle 7 den daha az hata yapmak gerekmektedir.

★Klasik Oyun
Adam Asmaca 2017’yi bitirmek için 7 harf tahmin hakkın ve sadece 60 saniyen var! Hırslı bir insan mısın? Daha çok puan kazanmak, hep 1. olmak mı istiyorsun? O zaman en kısa sürede, en az yanlışla oyunu bitirmelisin! Dikkat! Kelimeler ilerledikçe zorlaşıyor ama sorular zorlaştıkça puan katsayısı da artıyor!

★Süresiz Oyun
Adam Asmaca 2017’yi bitirmek için 7 harf tahmin hakkın ve süre sınırlaman yok! Hırslı bir insan mısın? Daha çok puan kazanmak, hep 1. olmak mı istiyorsun? O zaman en az yanlışla oyunu bitirmelisin! Dikkat! Kelimeler ilerledikçe zorlaşıyor ama sorular zorlaştıkça puan katsayısı da artıyor! Hangman 2017
★ Word Puzzle-word, Word Hunt and Hangman word puzzle game for a super game for those who love with you.

★ our man to find the hidden words to save from the real actual game you find words when I gerekiyor.ada from suspension biter.eg man moves to the next word, and you can earn more points. 7 men would be hanged once you choose the wrong letter. Therefore 7 is also the need to make fewer mistakes.

★ Classic Game
The man's right to end the Asmaca 2017 estimated 7 letters and you've only got 60 seconds! Are you an ambitious person? Earn more points, you always want to be # 1? Then as soon as possible, you have to complete at least falsify the game! Attention! Words progressively harder questions, but the odds are growing tougher points!

★ Unlimited Games
The man's right to end a 2017 estimate by 7 Suspended letters and no time limit! Are you an ambitious person? Earn more points, you always want to be # 1? Then you need to finish at least falsify the game! Attention! Words progressively harder questions, but the odds are growing tougher points!

How to Download / Install

Download and install Adam Asmaca Kelimelik version 1.1.0 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: com.nzmoter.adamasmaca, download Adam Asmaca Kelimelik.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android game


Oh snap! No comments are available for Adam Asmaca Kelimelik at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.25
5 users

5

4

3

2

1