Kombetarja Shqipetare Trajnim

Kombetarja Shqipetare Trajnim Free Game

Rated 4.89/5 (18) —  Free Android application by UDi

Advertisements

About Kombetarja Shqipetare Trajnim

Testo aftesite ne driblim me fanelen Sqipetare !
Loje Futbolli ne Shqip

Ne kete loje keni mundesine te testoni reflekset tuaja ne driblim ,
nepermjet komandeva aspak te komplikuara .
Rivalizoi te gjithe miqte e tu duke kaluar pengesa te cilat vijne gjithnje
duke u veshtiresuar .
Sfido dhe veten duke thyer rekordet e tua .
Lojtari me fanelen me simbolin e shqiponjes dykrenare mund te
modifikohet nga pamja e jashtme .
Modifikimi i lojtarit arrihet nepermjet perdorimit te krediteve virtuale
me te cilat mund te blihen modele flokesh , maska simbolike duke i dhene
mundesine lojtarit te dallohet nga lojtaret e tjere si dhe
duke e bere lojen vizualish me interesante .
Gjithashtu mund te blihen dhe topa futbolli te vecante qe i krijojne lojtarit
avantazhe mekanike ne loje .

Muzika kompozuar nga Alvi Salibasha .

Loja eshte ''free'' dhe suportohet nga reklamat .

Tg Shqiperi Shqipetar Albania Albanian Futboll
Shqiperia Futboll Futboll Shqip Kombetar Kombetare Shqipetare
Kombetarja shqipetare
Kuq e zi Flamuri Shqiponja dykrenare

How to Download / Install

Download and install Kombetarja Shqipetare Trajnim version 1.0.0.2 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: loja.pare.neshqip, download Kombetarja Shqipetare Trajnim.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android game

What are users saying about Kombetarja Shqipetare Trajnim

Q70%
by Q####:

Mos ma shani flamurin

Q70%
by Q####:

Great job...loved the player animation

Q70%
by Q####:

E ke qa


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
18 users

5

4

3

2

1