Rehber & Sms Yedekleme

Rehber & Sms Yedekleme Free Theme

Rated 4.38/5 (13) —  Free Android application by Lavinya Soft

Advertisements

About Rehber & Sms Yedekleme

Güvenli Yedek uygulamasi rehber & mesaj yedekleme ile cihazınızdaki Adres Defterini, mesajlari herhangi bir sunucuya veya senkronizasyona ihtiyaç duymadan kolayca yedekleyebilirsiniz.

Güvenli Yedek sayesinde tek bir dokunuşla rehberinizde tüm kişileri ve mesajlari yedekleyip, vCard formatındaki .vcf uzantılı ve .csv uzantılı bu yedek dosyasını kendinize mail mesajı olarak gönderebilirsiniz. Daha sonra eğer bir şekilde adres defteriniz tamamen veya kısmen silinirse, kendinize yolladığınız yedek dosyasını yine cihazınızda mail uygulaması ile açarak Kişilerinizi ve mesajlarınızı eski haline getirebilirsiniz.

Rehberinizi ve mesajlarınızı geri dönmek için de uygulamamıza ihtiyaç duymazsınız. Tek ihtiyacınız olan bir mail uygulaması ve mail hesabınızda saklı duran VCF ve .CSV uzantılı yedek dosyasıdır.

Uygulamamız rehberinizi ve mesajlarınızı herhangi bir sunucuya da göndermez bu yüzden %100 güvenlidir.

Ayrıca uygulamamızla aldığınız vcf ve .csv uzantılı yedek dosyasını iPhone'da da açabilir ve rehberinizi , mesajlarınızı oluşturabilirsiniz. Secure Backup applies the backup directory & messages with Address Book on your device, you can easily back without the need for any server or sync messages.

Thanks to back up all your contacts and messages securely backup your contacts with a single touch, and .csv format vCard .vcf extension in the mail, you can send messages to yourself as an extension of the backup file. Then, if somehow your address book completely or partially deleted, the backup file you send to yourself and still opening mail with your People app on your device and you can reinstate your messages.

Your guide to our application and you will not need to return to your messages. All you need is an email application and backup files stored on your Gmail account is standing VCF and .CSV extension.

Our application server does not send any of your contacts and messages so you are 100% safe.

In addition, the extension .csv and .vcf backup file that you can open our app on the iPhone and your guide, you can create your message.

How to Download / Install

Download and install Rehber & Sms Yedekleme version 1.2 on your Android device!
Downloaded 500+ times, content rating: Everyone
Android package: lvnsoft.com.rehberyedek, download Rehber & Sms Yedekleme.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Theme /
Wallpap.

Theme History & Updates

What's Changed
Güvenli Rehber & Mesaj Yedekleme

Oh snap! No comments are available for Rehber & Sms Yedekleme at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.45
13 users

5

4

3

2

1