Uydu Servisi

Uydu Servisi Free App

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by Ahmet AYGÜN

Advertisements

About Uydu Servisi

Televizyon vazgeçilmez hobiler arasında yer almaktadır. İlerleyen teknoloji ile normal anten yayınları artık kullanılmaz hale gelerek uydular kullanılmaya başlamıştır. Ancak daha kaliteli yayın alabilmek için bazı ayar ve kontrolleri yapılması gerekebilmektedir. Cihazınızı tamamen bozmak yerine Uydu Anten Servisi olarak bizlerden uzman destek almanız mümkün olmaktadır.

Uzman ekip elemanlarımız size oluşabilecek her türlü arıza sorunlarında yardımcı olabilecek bilgiye sahip olmaktadır. Uydu çanak sorunlarında veya receiver arızlarında gerekli onarım yapılmaktadır.

Ayrıca istenildiği takdir de uydu sisteminin kurulumu yapılmaktadır. Bunlar bireysel olarak kurulan çanaklar olduğu gibi apartmanlar gibi ortamlara merkezi uydu sistemi kurulabilmektedir. Kurulum son derece titiz bir şekilde kaliteli ve hızlı olarak kurulmaktadır.

İşyerleri için yapılan santral sistemleri de çalışanlarımız tarafından kurulabilmektedir. Bu şekilde iş yeri içinde kendinize ait özel bir telefon hattı olmaktadır. Ayrıca her türlü marka için hizmet vermemiz mümkün olmaktadır. Bunlar D Smart, Dijitürk, kablolu yayın, Türksat ve daha fazlası olabilmektedir. Bu markların gerekli servisi ve bayisi olarak size kaliteli hizmet vermekteyiz. Television are among the indispensable hobbies. normal antenna broadcasts with advancing technology is now being used satellite came unusable. However, it may require some settings and controls in order to get a better quality broadcast. Rather than completely disrupt your device Satellite Antenna Service is able to get support from us as professionals.

Our team members are experts with knowledge that can help you with problems that may arise from any failure. necessary repairs problems in the satellite dish or receiver faults are made.

In addition, if desired, also it made the installation of the satellite system. These individual bowls as established media such as apartment buildings as well as central satellite system can be established. Installation is established as extremely rigorous quality and fast.

central systems for businesses are also established by our employees. In this way it is a special telephone line in your own workplace. We also provide services for whatever brand is possible. These D Smart, Digiturk, cable, Turksat and may be more. This marks the dealers are giving you the required service and quality of service.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Uydu Servisi version 2.0.1 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: com.mobiroller.mobi199134677196, download Uydu Servisi.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
3.0+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for Uydu Servisi at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1