Kanguri - Gjurmo Dergesen

Kanguri - Gjurmo Dergesen Free App

Rated 4.92/5 (37) —  Free Android application by Rocket Apps inc

Advertisements

About Kanguri - Gjurmo Dergesen

Kanguri ndihmon te gjithe ato qe presin ose dergojne paketa ndermjet postes duke ju sjell njoftim ne kohe reale per vendndodhjen e saj. Nuk keni me nevoj te shkoni te pyesni cdo dite tek posta nese ju ka ardhur porosia.
Gjurmo te gjithe dergesat dhe jo vetem ato qe njeh Posta Shqiptare.

Aplikacioni ju njofton me njoftime ne kohe reale per levizjen e dergese.

Aplikacioni nuk perdor informacionet e dhena nga ana e perdoruesit.

Aplikacioni nuk perdoret per arsye perfitimi.

Nese keni ndonje sugjerim, ju mund te na shkruani ne email ose ketu tek Reviews.

Never Miss An Update!

Follow Android Blip on Facebook / Google+


How to Download / Install

Download and install Kanguri - Gjurmo Dergesen version 1.2.3 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: io.rocketapps.apps.android.postashqiptare, download Kanguri - Gjurmo Dergesen.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Track your shipments from all around the world

What are users saying about Kanguri - Gjurmo Dergesen

W70%
by W####:

Great

D70%
by D####:

Fantastike. :)

V70%
by V####:

Great app !

U70%
by U####:

Good Job

I70%
by I####:

Eshte shume i thjeshte ne perdorim, eficent dhe shkurton shume kohe :)

T70%
by T####:

Sherbim i munguar :)

L70%
by L####:

Efikase

S70%
by S####:

Highly recommended!

G70%
by G####:

shum fiks

Q70%
by Q####:

Shum i mireee

B70%
by B####:

Shume efikas

M70%
by M####:

Shum efikas


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
37 users

5

4

3

2

1