Kanguri - Gjurmo Dergesen

Kanguri - Gjurmo Dergesen Free App

Rated 4.92/5 (37) —  Free Android application by Rocket Apps inc

Advertisements

About Kanguri - Gjurmo Dergesen

Kanguri ndihmon te gjithe ato qe presin ose dergojne paketa ndermjet postes duke ju sjell njoftim ne kohe reale per vendndodhjen e saj. Nuk keni me nevoj te shkoni te pyesni cdo dite tek posta nese ju ka ardhur porosia.
Gjurmo te gjithe dergesat dhe jo vetem ato qe njeh Posta Shqiptare.

Aplikacioni ju njofton me njoftime ne kohe reale per levizjen e dergese.

Aplikacioni nuk perdor informacionet e dhena nga ana e perdoruesit.

Aplikacioni nuk perdoret per arsye perfitimi.

Nese keni ndonje sugjerim, ju mund te na shkruani ne email ose ketu tek Reviews.

How to Download / Install

Download and install Kanguri - Gjurmo Dergesen version 1.2.3 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: io.rocketapps.apps.android.postashqiptare, download Kanguri - Gjurmo Dergesen.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Track your shipments from all around the world

What are users saying about Kanguri - Gjurmo Dergesen

P70%
by P####:

Shum efikas

T70%
by T####:

Shume efikas

T70%
by T####:

Shum i mireee

J70%
by J####:

shum fiks

T70%
by T####:

Highly recommended!

T70%
by T####:

Efikase

T70%
by T####:

Sherbim i munguar :)

T70%
by T####:

Eshte shume i thjeshte ne perdorim, eficent dhe shkurton shume kohe :)

Z70%
by Z####:

Good Job

N70%
by N####:

Great app !

T70%
by T####:

Fantastike. :)

T70%
by T####:

Great


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.95
37 users

5

4

3

2

1