صدرگشت

صدرگشت Free App

Rated 0.00/5 (0) —  Free Android application by مستر 2 اپ

Advertisements

About صدرگشت

صدرگشت در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی به ثبت رسیده و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود اختصاصاً در مورد گردشگری و معرفی جاذبه های توریستی ایران و جهان فعالیت می کند.درباره ی صدرگشت : تصاویر و مطالبی که در این سایت می بینید عموما توسط مدیر و موسس سایت از دیدنی های ایران و جهان برای شما گرفته و گرفته تنظیم است و در این سایت هرگز کپی و پیست مطالب از سایت های دیگر را شاهد نخواهید بود.

چرا سفر کنیم؟

به یک دلیل بسیار ساده: امروز فرصت سفر داریم ولی هیچ تضمینی نیست که فردا برای سفر کردن و دیدن دیدنی های جهان دیر نشده باشد! به عبارت ساده تر زندگی کوتاه است، یک سفر برو … و این حقیقتی است که اغلب ما از آن غافلیم.

چرا صدر گشت؟

ما در این سایت نه قصد فروش تور به شما داریم و نه قصد فروش بلیط هواپیما به شما داریم و نه اینکه عرضه کننده ی خدماتی از قبیل رزرواسیون هتل و امثالهم هستیم. در حقیقت ما در این سایت هیچگونه اهداف اقتصادی و منفعت طلبانه را دنبال نمی کنیم. پس بی آنکه دغدغه ای از این نظر که ما قصد فروش به شما داریم و مطالب نیز در جهت ترغیب شما به خرید تنظیم شده اند داشته باشید با خیال راحت از مطالب صدر گشت لذت ببرید.

همانگونه که اشاره شد مطالب صدر گشت عموما توسط مدیر و موسس سایت از دیدنی های ایران و جهان برای شما گزارش می شود و بر خلاف آنچه که عموما در اینترنت فارسی زبان شاهد هستیم هیچ گونه مطلب تکراری و کپی پیست شده در این سایت تخصصی گردشگری نخواهید دید.

هدف ما

هدف ما فقط و فقط ارائه مطالب با ذکر جزئیات دقیق از دیدنی های جهان و ترغیب شما به سفر و همچنین کمک به شماست برای اینکه بتوانید پیش از سفر اطلاعات کافی، با ذکر جزئیات در مورد مقاصدی که می توانید برای سفر انتخاب کنید را کسب کرده و بر اساس همین پیش آگاهی ها مقصد مناسب برای شرایط فعلی خود را انتخاب نموده، پیش از سفر، برنامه ریزی دقیق برای لحظه به لحظه ی سفر خود انجام داده و در حین سفر نیز از کمترین زمان خود و از کمترین هزینه ای که می کنید بیشترین لذت را از سفرهای خود برده و پس از اتمام سفر نیز حسرت هدر رفتن زمان و هزینه را بر دل نداشته باشید.

تبلیغات در صدرگشت

برای ادامه ی فعالیت سایت ابدا نیازی به کمک مالی و کسب در آمد از سایت نداریم و اگر تبلیغ می پذیریم نه برای کسب در آمد که صرفا برای معرفی مشاغل مرتبط با حوزه ی فعالیت سایت برای کاربران و برای آشنایی کاربران با ارائه دهندگان خدمات با کیفیت توریستی است و طبیعتا، فقط تبلیغات شرکت ها و کسانی پذیرفته می شوند که کیفیت خدماتی که به مشتری ارائه می دهند مطلوب به معنای واقعی کلمه و بدون کمترین ملاحظاتی در حد استانداردهای بین المللی باشد. در غیر این صورت از پذیرش تبلیغات معذور خواهیم بود.

با تشکر، موسس صدر گشت

How to Download / Install

Download and install صدرگشت version 2.3.7-3 on your Android device!
Downloaded 1+ times, content rating: Everyone
Android package: com.hamirat.wp2app7895439, download صدرگشت.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
3.0+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for صدرگشت at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
0.05
0 users

5

4

3

2

1