Offroad Aksesuar Shop

Offroad Aksesuar Shop Free App

Rated 5.00/5 (16) —  Free Android application by Ideasoft Yazilim

Advertisements

About Offroad Aksesuar Shop

Doğa ile mücadele, ekip ruhu, doğada yol alabilmek, beraber olmak, şehirden uzaklaşabilmek ve şehrin üzerimizde bıraktığı olumsuz etkilerden kaçabilmek gibi düşüncelerle uzun süredir cennet ülkemizin farklı yerlerinde geziyoruz. Zaman içerisinde bize deli, defineci, avcı diyenler oldu. Nihayet artık Off-Road, 'offrut', 'ofrot' olarak telaffuz edilse de litaratüre girdi. Bunun yanısıra Off-Road sporuna olan ilgi her geçen gün artıyor. Biz kendi deneyimlerimizden yola çıkarak bir Off-Road aracında bulunması gereken malzemeleri bir araya getirerek, bir online market yapmaya karar verdik ve www.offroadaksesuar.com'u tasarladık.

Daha önce yukarıdaki metinle Off-Road piyasasına kendimizi tanıtmış ve yaklaşık 4 senedir aynı adreste hizmet vererek bir çok araç ve etaba imzamızı atmıştık. Uzun süredir bayiliğini yaptığımız TJM Türkiye distiribütorü Adnan Ofluoğlu ile Kasım 2013'te güçlerimizi birleştirmeye karar vererek çeşitliliği artırmak ve daha iyi bir hizmet anlayışı ile yola çıkmak üzere AVC Arazi Taşıtı Aksesuarları ve Kampçılık Malzemeleri Limited Şirketi'ni kurduk.

AVC olarak hemen kollarımızı sıvayıp yurt içi ve yurt dışı bir çok markanın toptan ve perakende satışını organize etmekteyiz. Asıl hedeflediğimiz ekipman imalatı ise çok yakında Off-Road'cular için meyvalarını verecek. Konu ile ilgili gelişmeleri sayfalarımızda sizlerle paylaşacağız.
Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

DİSTRİBÜTÖRÜ OLDUĞUMUZ MARKALAR

TJM (Avustralya)
REDWINCHES (İngiltere)
IRON ROCK OFF ROAD (Amerika)
AGR PERFORMANCE (Amerika)
TESCİLLİ MARKALARIMIZ

MXO Mud Extreme Off-Road
OFF-ROAD AKSESUAR
ARAZİDEYİZ
AVC 4X4
BAYİLİKLERİMİZ

BNB
ARB
NITRO
SUPERWINCH
MIDLAND struggle with nature, team spirit, to take the lead in the wild, be together, be able to get away from the city and for a long time with the idea of ​​being able to escape the negative effects that leave us, the city, visiting different places in our country paradise. crazy to us in time, treasure, who was the hunter. Finally Off-Road now, 'offrut', 'ofrot' Although it is pronounced as literature relevant to the entry. Besides interest in off-road sport is growing with each passing day. We are bringing together the materials to be included in an off-road vehicle Based on our own experience, we decided to make an online store and have designed www.offroadaksesuar.com.
 
Previously we introduced ourselves to the above text and the Off-Road market and about 4 years we took our car and a place for signature by serving at the same address. AVC Recreational Vehicles Accessories, and Camping Supplies to hit the road with our dealership for a long time TJM Turkey distiribütor to increase diversity decided to join forces in November 2013. Adnan Ofluoğlu and a better understanding of service, we have established a Limited Company.
 
just roll up our arms in domestic and overseas as AVC, we organize the wholesale and retail sale of many brands. The original equipment manufacturing very soon we aim to provide the fruit for off-Road'cu cost. We will share with you our progress on the topic of the page.
Thank you for the interest you have shown so far.
 
WE ARE DISTRIBUTOR BRANDS

TJM (Australia)
REDWINCHES (England)
IRON ROCK OFF ROAD (USA)
AG PERFORMANCE (USA)
REGISTERED BRANDS

Mud MXONDA Extreme Off-Road
OFF-ROAD ACCESSORIES
We ARAZİD
AVC 4X4
DEALERSHIP

BNB
ARB
NITRO
SUPERWINCH
MIDLAND

How to Download / Install

Download and install Offroad Aksesuar Shop version 1.1 on your Android device!
Downloaded 100+ times, content rating: Everyone
Android package: com.ideasoft.offroadaksesuar, download Offroad Aksesuar Shop.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

More downloads  Offroad Aksesuar Shop reached 100 - 500 downloads

Oh snap! No comments are available for Offroad Aksesuar Shop at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
16 users

5

4

3

2

1