ALB Sport TV - Shiko TV Shqip v2

ALB Sport TV - Shiko TV Shqip v2 Free App

Rated 4.62/5 (446) —  Free Android application by Shqip Tv Live - ALBSport Tv

Advertisements

About ALB Sport TV - Shiko TV Shqip v2

ALB Sport TV - Shiko TV Shqip v2 is a collection of open source video projects.

How to Download / Install

Download and install ALB Sport TV - Shiko TV Shqip v2 version 1.2 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.iptv.albsport, download ALB Sport TV - Shiko TV Shqip v2.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Rregulluar Disa Probleme.
Shtuar Dizenjo Dhe Kategori Te Reja.
Me Shume Surpriza Ne Vazhdim!

What are users saying about ALB Sport TV - Shiko TV Shqip v2

X70%
by X####:

Ckm jeni te papar pun shum e mir po nje sugjerim kisha ju lutem nqs se mundeni tek te huajat tek italiani keni ven ca kanale qe snjihen fare aty kam munci te vini kryesoret si canale 5 italia 1 ose si rai 1 ose rai 3 si kto

V70%
by V####:

Vetem nje problem osht te BeingSport, nderprehet shum shpesh, perndryshe app ma t fort ska pas dej sot edhe me kualitet e krejta senet, vetem beingsportat edhe digigold nqs mundeni mi nreq jeni njesha.

X70%
by X####:

Aplikacioni eshte super...por ka mundesi qe te gjeneroj si link per ta shkarkuar? Pasi kam smart TV por eshte LG dhe nuk me del ne LG Store.

K70%
by K####:

Cfar duhet te bej kur nuk e hap nxirr tabeln e zez thot klko mbi reklam ose prit ,30 sek dhe as sek nuk i nxerre as reklamat

N70%
by N####:

Shume reklama tek test 3. Kur je duke par ndeshjen qdo 30 sekonda rekrama qe e mbulon krejt ekranin. Nuk ja vlen vetem nervoz te bene.

N70%
by N####:

Ne telefon punon super. Mirpo ne amazon firetv box nuk ben. Versioni para ketij ka punuar. Nese mun ta rregulloni ok

N70%
by N####:

Si eshte passwordi i programe per te rritur

Y70%
by Y####:

A do fusni supersport o tring sport dhe pse nuk punon app i par

Q70%
by Q####:

Shum i mire . Por ne laptop a keni aplikacion ce mund te shof futboll

N70%
by N####:

Super app po mund te vendosni dhe disney channel, ju lutem?

N70%
by N####:

Foto eshte shume e mire po ka nderprerje...permirsojeni per pese yje

N70%
by N####:

Shum aplicacion i mir ju lumtë kini ber pun të papar ju vlerësoj me 5 ???????????????????? se i meritoni

Q70%
by Q####:

E mir shum pod kanalet e pergjithshme nuk punojn shumica

D70%
by D####:

Qysh esht pasi per te rritur Jam 18 vjeq

H70%
by H####:

Cfare kodi ka ajo per te ritur

N70%
by N####:

Si eshte kodi ateje qe thot per te rritur

N70%
by N####:

Bravos jeni te papar e meritoni me 5 ylla

T70%
by T####:

Rregulloj se asnje kanall spo te punon pa ngecje

N70%
by N####:

Shum njoftime shum ads.. ja humbni applikacionit bukurine

O70%
by O####:

shume app i mir deri tn kshu vazhdoni

N70%
by N####:

Qysh asht passi per mi mshu ndor ????

D70%
by D####:

super app jeni me te miret vazhdoni kshu ????????

N70%
by N####:

Super app .vazhdoni keshtu like infinit

N70%
by N####:

Jeni super meritoni 5 yje

N70%
by N####:

si fillim punon shume mire

Z70%
by Z####:

Ne Klan plus eshte Klan kosova

N70%
by N####:

Stacionet here hapen here jo!

N70%
by N####:

Aplikacion shum i mire.Suksese te metejshme.

N70%
by N####:

Applikacion i mire, funksionon mire.

P70%
by P####:

Super apps.deri tani eshte i pari.

N70%
by N####:

vazhdoni keshtu. hallall e paçit.

N70%
by N####:

I papam ju lumte.

D70%
by D####:

Super!!!

N70%
by N####:

Si fillim, duhen dhënë 10 yje. Më vonë!!!!!! Se di....!!!!!!

N70%
by N####:

You are the best 10 stars excellent great job thanks

L70%
by L####:

Nuk hap asgje

N70%
by N####:

Super Aplikacion ????

N70%
by N####:

Jeni me te miret ????????????

N70%
by N####:

Faleminderit !

N70%
by N####:

super app


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.65
446 users

5

4

3

2

1