Sağlık Hakkında Herşey

Sağlık Hakkında Herşey Free App

Rated 4.37/5 (49) —  Free Android application by Serkan Karakuş

About Sağlık Hakkında Herşey

Sağlık hakkında tüm bilgiler ve modern gelişmeler bu uygulama ile sizlere sunuluyor.
Her gün yeni bir yazı ile kullanıcısını selamlayan uygulama, modern kanserin yeni tedavi yöntemlerini, yeni aşıları, bulunan yeni tedavi yöntemlerini sizlerle paylaşıyor. Ayrıca, sağlıklı kalmak adına pek çok alternatifi de zaman zaman sizlere çıkarıyor uygulama.
"Sağlık Hakkında Herşey" uygulamasının sizlere sundukları bunlarla da sınırlı değil. Kanserden doğal korunma yolları, göz hastalıkları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar gibi konulara da uzun uzadıya değinen yapısı, kafanıza takılan tüm sorulara cevap oluyor.
Özellikle kanser alanında sizleri yoğun bilgiler ile dolduran uygulama sayesinde, gırtlak kanseri, meme kanseri, ince bağırsak kanseri, ağız kanseri, deri kanseri, rahim ağzı kanseri, prostat kanseri, böbrek kanseri gibi kanser türleri hakkında bilgi sahibi olurken, kanserin modern tedavi yöntemlerine de uzun uzadıya hakim olabiliyorsunuz.
Uygulama, sağlık alanında özellikle kanser kategorisinde iddialı olurken, modern tıp ve alternatif tıbba yönelik bilgileri de sizlere sunuyor. Ayrıca, fıtık gibi en çok karşılaşılan sağlık sorunlarına da değinin uygulama, pek çok kişinin karşılaştığı baş ağrıları ile başa çıkma konusunda alternatif çözümleri sizlerle paylaşıyor.
Güzide bir bilgi kaynağı olan bu uygulama sayesinde, kanserden alternatif tıp dünyasına, baş ağrılarından sağlıklı zayıflama yöntemlerine, kanserin sebeplerinden radyoterapi ve kemoterapi hakkında bilgilere, hamilelikten eklem ağrılarına kadar pek çok alanda kaliteli yoğun bilgi içerikli yazıları sizlere sunuyor.
Uygulamanın özellikle, kanser alanında iddialı olduğunu belirttik. Diğer makaleleri şöyle dursun uygulamaya düşen kanser gelişmeleri ile bu hastalığın seyri hakkında geniş çaplı bilgi donanımına sahip olacaksınız. Özellikle bu hastalık ile uğraşan bireylerin çok işine yarayacak kaliteli bir uygulama.
Uygulamanın bir de zayıflamak isteyenler için tercih edilen bir yönü olduğundan söz etmek mümkün. Sağlıklı zayıflama yöntemi ile bu uygulamayı kullanan bireyler, kilo sorunlarına, uygulamanın önerdiği diyet programları ile son verecek.
Hamile kadınları da düşünen uygulama, zaman zaman hamile kadınlar için yayınladığı yazıları ile hamilelikte karşılaşılan eklem ağrıları ile baş etmenin yollarını sizler için gün ışığına çıkaracak.
Alternatif tıp dünyasına da geniş çaplı yer veren uygulama ile zayıflama çayları, şifalı bitkiler gibi pek çok konuda derin bilgi sahibi olacaksınız. All information about health and modern developments is presented to you with this application.
Every day a new post by the user to greet applications, new modern cancer treatment methods, new vaccines, new treatment methods available to share with you. In addition, many alternatives to stay healthy at times brings to you on behalf of the application.
"All About Health" application is not limited to that offered to you. Natural ways to protect against cancer, eye diseases, sexually transmitted diseases, such as the issues at length until the structure is going to answer all the questions attached to your head.
Especially in the field of cancer through administration filled with the first dense information, larynx cancer, breast cancer, small intestine cancer, oral cancer, skin cancer, cervical cancer, prostate cancer, while knowledge of cancers such as renal cancer, cancer of the longer these modern treatment can be dominated by diffusive.
Applications, particularly in the health field, while ambitious in cancer category, modern medicine and alternative medicine also offers information for you. In addition, the most common health problems in applications such as hernia until alternative solutions to deal with the headaches faced by many people to share with you.
Through this practice, which is a source of information eminent, cancer alternative medicine world, healthy weight loss methods from headaches, information about cancer because of radiation and chemotherapy, quality intensive content writing in many fields to joint pain from pregnancy offers you.
The application in particular, we noted that an ambitious field of cancer. Other articles you will have a broad knowledge about the course of this disease, let alone application with falling cancer development are as follows. In particular, individuals dealing with this disease be very useful for business-quality application.
Application is possible to mention a preferred direction for those who want to lose weight also. Healthy weight loss methods with individuals using this application, the weight problems, will end with the implementation of the proposed diet programs.
Pregnant women are also considering applications from time to time out ways to deal with joint pain and difficulties in pregnancy for pregnant women with the article written by the light of day for you.
Place in the world of alternative medicine that large-scale applications with slimming teas, you will have a deep knowledge in many areas such as medicinal plants.

How to Download / Install

Download and install Sağlık Hakkında Herşey version 1.1 on your Android device!
Downloaded 5,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.sala.dair.herey.andromobil, download Sağlık Hakkında Herşey.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
* Arayüz düzenlemesi yapıldı.
* Arm64-v8a, armeabi, x86, x86_64 platformlar eklendi.
More downloads  Sağlık Hakkında Herşey reached 5 000 - 10 000 downloads
Version update Sağlık Hakkında Herşey was updated to version 1.1
More downloads  Sağlık Hakkında Herşey reached 1 000 - 5 000 downloads

What are users saying about Sağlık Hakkında Herşey

S70%
by S####:

Uygulama gercekten cok basarili kanser hastaligi hakkinda hersey var


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.45
49 users

5

4

3

2

1