İnkılap Tarihi Soru Bankası - LGS

İnkılap Tarihi Soru Bankası - LGS Free App

Rated 3.82/5 (11) —  Free Android application by Yaho Game

Advertisements

About İnkılap Tarihi Soru Bankası - LGS

Liselere Giriş Sınavında önemli bir kaynak olan bu uygulamada Türkiye Cumhuriyeti İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersiyle ilgili sorulardan oluşan soru bankamızla birlikte başarınız daha da artacaktır. Oks-Lys-Oks çıkmış sorularının da dahil olduğu uygulama sayesinde tekrar imkanı sağlayacak konuları daha da pekiştirmeniz sağlanacaktır. Özenle hazırlanan uygulamamızda ayarlar kısmından süre limitini kaldırabilirsiniz. Tarih ve İnkılap tarihi konusunda uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış bu soru bankası sizin işinize çok yarayacak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeni oluşturulmuş Lgs sınav sistemine göre hazırlığınızı yapacaksınız. Sorularımız veritabanı üzerinden çekilmekte olup internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Şu an 3.üniteye kadar bütün sorulara ulaşabilirsiniz yakın zamanda geri kalan sınav soruları da güncellenerek kullanımınıza sunulacaktır. Uygulama hakkında görüş bildirmek bize katkıda bulunmak için iletişime geçebilirsiniz. Soru bankamız aynı zamanda inkılap tarihi ile ilgili mülakat sorularında gelebilecek tipik soruları da içinde barındırmaktadır.

Güncelleme Notları
17.12.2017 - 3.Ünite Soruları Eklendi. College Entrance Examination in the Republic of Turkey, which is a major source of this practice History of success with our questions and questions about the bank consists of Kemalism course will increase further. Oxy-Lys-through application that included questions of Oxy increased consolidation allows more issues to be provided again. You can remove the time limit set by section carefully prepared our application. History and prepared by specialist teachers these questions about the history of the revolution has a new bank created by the Ministry of Education will be very useful to your business according to LGs examination system will make your preparation. Our question is being pulled out of the database requires an internet connection. Currently you can reach to all until recently 3.ünite question remaining is updated exam questions that will be available to you also. You can now contact us to express an opinion about the application to contribute. Questions also in our bank contains the typical interview questions that might come from questions about revolution history.

Update Notes
17/12/2017 - Added 3.Ünit Question.

How to Download / Install

Download and install İnkılap Tarihi Soru Bankası - LGS version 1.0 on your Android device!
Downloaded 1,000+ times, content rating: Everyone
Android package: inkilap.soru.bankasi, download İnkılap Tarihi Soru Bankası - LGS.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
2.3+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
İnkılap Tarihi Soru Bankası Lgs Sınavı Soru Bankası - Çıkmış Sorular Dahil 3.Ünite dahil diğer üniteler yakında eklenecek.

Oh snap! No comments are available for İnkılap Tarihi Soru Bankası - LGS at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.85
11 users

5

4

3

2

1