Bi Ses Var

Bi Ses Var Free App

Rated 4.73/5 (33) —  Free Android application by Atakan Savaş

Advertisements

About Bi Ses Var

BiSesVar anlatmak istediklerinizi en yaratıcı ve hızlı şekilde karşı tarafa aktarmaya yarayan konsantre bir uygulamadır. Üstelik bunu, en eğlenceli ve ücretsiz şekilde gerçekleştirmeye imkan verir.
Spordan sinemaya, siyasetten popüler mizaha kadar kült olmuş tepkiler BiSesVar'ın içerik yelpazesindedir. Telefonunuz bir ses arşivine dönüşür ve bu sesler arkadaşlarınız ile paylaşılabilir.
BiSesVar içeriklerini kendi güncelleyerek internetinizi tüketmez. Eklenen yeni içerikler bulutta tutulur, siz onları dinlemek isteyene kadar telefonunuzda yer kaplamaz. Uygulamanın boyunu yükseltmez. Sürekli artan ve trend içerikler ile işinizi daha da kolaylaştırır.

BiSesVar 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfasından bize ulaşabilirler. bisesv most creative and concentrate for export to the opposite side to explain quickly what you want is an application. Moreover, it allows to perform the most fun and free way.
Sports, cinema, response has been so popular cult humor, politics is bisesvar range of content. Your phone becomes a sound archive and audio can be shared with your friends.
bisesv their own content does not consume your internet updating. Added new content is kept in the cloud, you do not take up space on your phone until you listen to them. It does not increase the size of the application. further simplifies your work with constantly growing content and trends.

bisesv will serve as a provider of space defined in the 5651 law. Which is subject to copyright works is illegal right and who shared a manner that violated the legal rights of the rights holders or professional associations, they can contact us using the Contact page.

How to Download / Install

Download and install Bi Ses Var version 2.0.1 on your Android device!
Downloaded 500+ times, content rating: Everyone
Android package: io.atakansavas.bisesvar, download Bi Ses Var.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.1
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
Yepyeni bir arayüz ile uygulamamızı keşfedin. Güncellenen içerikler ile eğlenin.
Reklam sayıları azaltıldı.

Oh snap! No comments are available for Bi Ses Var at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.75
33 users

5

4

3

2

1