aliemmi.com

aliemmi.com Free App

Rated 5.00/5 (2) —  Free Android application by Maxiva Internet Hizmetleri

Advertisements

About aliemmi.com

İLK GERÇEK TARIM TİCARET SİTESİ..
Ücretsiz üyelik ve sınırsız ilan girişi ile tek kuruş ödemeden hizmet alabileceğiniz aliemmi.com sadece tarım alanına özel yapısı ile Tarımsal Ürün ve Tarımsal Girdilerinize sahada en etkili talep bulma sitesidir.
Traktörden Susama, Düveden Sulama Sistemlerine, Tohumluktan Gübrelere, Kitaptan Yoncaya, Şeftaliden Manda Kaymağına, Kavaktan Kiraza Tarım ile ilgili her türlü mal ve hizmete aliemmi.com'da ücretsiz olarak müşteri bulabilir, kazancınızı hiç bir ücret ödemeden artırabilir, mevcut koşullara mahkum olmadan Türkiye'nin her yerinden alıcılar ile daha iyi kazançlarla bağlantı sağlayabilirsiniz..

KIRSALA YÖNELİK TEK e-TİCARET SİTESİ..
Ayrıca; kırsal şartlarında tedarik zorluğu olan her türlü tarımsal mal ve hizmeti aliemmi.com'un anlaşmalı kargoları ile kapınıza teslim ayağınıza getirtebilir, en ufak bir malzeme için şehir merkezine yollara düşmek zorunda kalmadan tam güvenli ödeme alt yapısı ile satın alabilir, yol masraflarından tasarruf edebilirsiniz. Tarım odaklı alt yapısı ile aliemmi.com'da vakit geçirip dolaşırken istemediğiniz görüntü ve reklamlar ile de karşılaşmazsınız. Kampanyalarımızı ve sosyal medya yaınlarımızı takip ederek çok güzel fırsatlar yakalayabilir, tarım alanında Emmi Güvenli Ticaret'in tadını çıkarabilirsiniz..

aliemmi.com Android uygulaması; uzun saha gözlemleri sonucu, sitedeki bütün işlerinizi mobilden, üstelik tek elinizle yönetebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.
Android uygulamamızdan ilan verebilir, ilanlarınızı takip ve revize edebilir, müşterilerinizle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz ürünleri de başka bir bilgisayara gerek duymadan satın alabilir, kapınıza kadar getirtebilirsiniz.
Her noktası özenle geliştirilmiş aliemmi.com Android Uygulaması sizden hiç bir ödeme ya da özel talepte bulunmaz. Android Uygulamamızı çok seveceğinizden eminiz. Kullanımınız sonrası lütfen puan vermeyi unutmayınız.

TARIMSAL REKLAM İÇİN EN ETKİLİ MECRA..
Tarımsal Reklam veren kurumlara yönelik olarak ise; Tarımsal Girdi Pazarlaması ve Ürün Tedariği süreçlerini tamamen sahadan yönetebileceğiniz tek penetrasyon aracı aliemmi.com'dur.
TV ve Radyoların rating ve Basılı Malzemenin sahaya ulaşım sorunsalları incelendiğinde; aliemmi.com'un yoğun sosyal medya destekli yapısı ile ürünleriniz 7/24 müşteri ve bayilerinizin gözünün önünde. En etkili reklamı en ucuz olarak sadece aliemmi.com'dan sağlayabilirsiniz; üstelik, ücretsiz ölçüm ve raporlama hizmeti ile de paranızın nereye nasıl gittiğini kuruşu kuruşuna takip edebilir, sektör tedarikçileri arası mecralara sonuçsuz ödemelerden kurtulabilirsiniz..

TARIMSAL e-TİCARET PROFESYONELLERİ İÇİN GÜVENLİ LİMAN;
Bütünü ile veri ve ödeme güvenliğinizi sağlayan aliemmi.com, yer sağlama koşulları ile de sektöründe rakipsizdir. Bugün el sıkışma, ertesi gün ödeme olanaklarını ve mobilden koşulsuz olarak işinizi yönetme sistemimizi anlatmak için sabırsızlanıyoruz.. Detaylar için XML'iniz ile birlikte bekleriz.

DAHA BEREKETLİ ve GÜVENLİ BİR İŞBİRLİĞİ İÇİN, SİZİ DE aliemmi.com ANDROİD UYGULAMASI KULLANICILARI ARASINDA GÖRMEK İSTERİZ.. FIRST REAL AGRICULTURAL TRADE SITE ..
You can get service without paying a single penny with free membership and unlimited entry aliemmi.co just announced by the special structure of agriculture and agricultural products in the field to your site is to find the most effective demand for agricultural inputs.
Tractors from thirst, the heifers from irrigation systems, seed from the fertilizer, Books from alfalfa to, Peaches from Mandan slider to Kavak from Cherry Agriculture related to all kinds of goods and services aliemmi.com the customers can find it for free, you may not increase a charge winnings, Turkey without doomed to current conditions' the buyers can provide with all parts of the connections with better earnings ..

E-COMMERCE SITE FOR ONLY A RURAL ..
Also; all kinds of difficulties in supplying rural conditions, agricultural goods and services delivered to your door with aliemmi.com the contracted cargo can be brought to your feet, for the slightest material without having to hit the road to the city center you can buy with complete secure payment infrastructure, you can save money on travel costs. You also agriculture-oriented infrastructure spend time with aliemmi.com the image you want to wander and encounter ads. We can follow our campaigns and social media complaints or catch some very nice deals, you can enjoy the Secure Trade in agriculture Emma ..

aliemmi.co iPhone application; long field observations result, all work on the site from your mobile, moreover, has been designed in such a way that you can manage with one hand.
Can advertise our Android app, track and revise your ads, you can communicate directly with your customers. You can also get the products you like without having to buy another computer, you can bring it to your door.
Each point has been carefully developed for Android application available aliemmi.co you in any payment or special requests. Sure we will love our Android App. Please do not forget to post your score to use.

MOST EFFECTIVE ADVERTISING CONDUIT FOR AGRICULTURAL ..
As for the advertising of agricultural institutions; Agricultural Input Marketing and Product Procurement processes can completely manage a single vehicle penetration is aliemmi.com from the field.
When the rating of TV and radio and printed materials in the field of transport examined problematic; aliemmi.com of your products with intensive social support structure in front of the eyes of your customers and dealer 7/24. The most effective can provide only the cheapest advertised as aliemmi.com; moreover, with free measurement and reporting service also can follow penny to penny of your money is going where how you can get rid of the payment sector suppliers from medium to avail ..

SAFE HARBOR FOR AGRICULTURAL E-COMMERCE PROFESSIONALS;
Aliemmi.co data and payment security by allowing you to the whole, is unrivaled in the industry by providing ground conditions. Today handshake, unconditionally possibilities of mobile payment and look forward to the next day to tell our systems manage your business with your xml .. we wait for the details.

A SAFE FOR COOPERATION MORE FERTILE, and we WANT YOU SEE BETWEEN USERS DE aliemmi.co Android app ..

How to Download / Install

Download and install aliemmi.com version 1.2.2 on your Android device!
Downloaded 50+ times, content rating: Everyone
Android package: net.maxiva.aliemmi, download aliemmi.com.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android app


Oh snap! No comments are available for aliemmi.com at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
2 users

5

4

3

2

1