Color Jump

Color Jump Free Game

Rated 5.00/5 (3) —  Free Android application by Ali KURT

About Color Jump

Oyunumuzun ismi Renkli Top, oyundaki amacınız mevcut engelleri aşarak en yüksek skor’a ulaşmaktır.Tabi mevcut oyuna renkli bir top ile başlarsınız ve engeller sizi yakmak için giderek zorlaşacaktır. Hal böyle olunca oyunun mantığından biraz bahsetmek istiyoruz. Oyuna kırmızı renk ile başladığınızı varsayarsak ilk çıkan engel de karşınıza çeşitli renkler çıkacaktır. Yani engel 3 parçaya bölünmüştür bir kısmı yeşil, bir kısmı sarı ve bir kısmı kırmızı olmak üzere. Siz kırmızı renk olduğunuz için sadece kırmızı rengin içinden geçebilirsiniz diğer yerlere basarsanız maalesef yanarsınız.
Oyun içerisinde skor arttırmak için belli başlı bir icon yani puan nesnesi vardır. Onu aldığınızda skor tablonuz artacak ve renginiz değişecektir.Oyun zorluk seviyesi ilerledikçe engellerin zorluk oranı da doğru orantılı olarak artmaktadır. Oyunda diğer rakipleriniz ile rekabet halinde olduğunuz için skor tablonuz yayınlanmaktadır.

Top Oyunu Nedir?

Top oyunu Türk yapım bir oyundur. Oyun içerisinde renkli bir top ile oyuna başlarsınız bu süreçten sonra oyunumuz Arcade Game kategorisine dahil olmuş olur. Zorluk seviyesi giderek ilerlediği için Top oyunumuzda Skor yapmak bir hayli zor hale gelmektedir. Top oyunu oyna olarak mobil oyun dünyasına eklediğimiz ve çocuk oyun kategorisinde yer alan Renkli Top oyununda herkese başarılar dileriz.

Top Oyunu Oyna

Google Play üzerinde birçok top oyunu yer alsa da kısa zaman içinde gerçekten dikkat çeken ve Oyun içerisine eklenecek modlarla beraber çok daha fazla kullanıcıya erişecek bir oyundur. Mobile Games yani Tüm Dünyaya kısa zaman da yapılacak bir Colored Balls versiyonu da çıkacaktır.

Top Oyunu Hakkında

Arcade oyun sektörü gerçekten giderek gelişen bir sektör bu kapsamda The Games olarak yapmış olduğumuz tüm oyunlarda bunu dikkate alıyor ve çıkarmış olduğumuz bu Zıplayan Top oyunundada buna dikkat etmiş bulunmaktayız.

Hal böyle olunca ilgininde doğru orantılı olarak artacağını düşünüyoruz. Oyunumuz diğer oyunlar gibi level sistemi eklenerek ve çeşitli modlar ile zenginleştirilecektir. Oyuna toplamda 3 farklı mod ve 4 farklı top seçeneği eklemeyi düşünüyoruz. Mevcut skor kısımları altın olacak ve her topun kendine ait özellikleri olacaktır. Bu şekilde hem hareketler hem de daha zengin bir görünüm kazandıracağız.

Top Oyunu Amacı

Renkli Top oyunu, oyun severler tarafından istek üzerine geliştirilmiştir. Oyun içerisinde sarı renkli top ile oyuna başlarsınız. Amacınız seri ve aksiyonlu bir oyun olduğu için hızlı bir şekilde engelleri aşarak puan ve yol kat etmektir. Durum böyle olunca oyundaki skor tablosu sayesinde kısa sürede rakiplerinizin önüne geçme fırsatı yakalayacaksınız.

top oyunu, top oyunu oyna, top oyunları oyna ve daha birçok top oyunu kategorisinde yer almaktadır.

Renkli Top oyunu ismi nereden gelmektedir?

Oyunumuzun ismi oyuna başlamış olduğunuz topun renginin sürekli değişmesi ve çeşitli renklere dönüştüğü için Renkli Top ismi konulmuştur.

Oyunumuz diğer oyunlara nazaran çok daha sürükleyici ve bir ara popüler olan kuş oyunu gibidir. Tasarım ve kodlama yönünden basit gibi dursa da sizlere istediğiniz zevk ve heyecanı vereceğini düşündüğümüz bir oyundur. Oyun içerisinde topun zıplama sesi, halkaların geçiş süresi ve saniyesi her ne kadar zor gibi görünse de sizlerin bu oyunu daha da çok sevmeniz açısından ayarlanmış özel fonksiyonlardan oluşmaktadır.

top oyunu, top oyunu oyna, top oyunları oyna, top oyununu oyna, ball games, oyun oyna, oyunu oyna, oyunlar oyna, kız oyunları, erkek oyunları oyna, oyun, oyunlar, bebek oyunları, giydirme oyunları, oyunları oynayın Top Color name of our game, your goal is to overcome the current obstacles ulaşmaktır.tab the highest score in the game, you start with a colored ball, with existing games and obstacles will become increasingly difficult to burn you. Hal would like to mention a bit like when the game's logic. Assuming that the game begins with the red color to your face several obstacles colors will come out first. That obstacle is divided into 3 parts of a portion of the green, yellow and red, including a portion of a part. You can pass through only if you press the red for the red lights to other places, unfortunately you.
To increase the score in the game there are certain points that an icon object. When you receive it and you will increase your leaderboard color değişecektir.o progresses the difficulty level of difficulty also increases in direct proportion to the ratio of obstacles. Your other competitors in the game you are in your leaderboards for competition is published.

Top Game What is it?

Top Turkish-made game is a game. You start the game with a colored ball in the game after this process would have been involved in our game Arcade Game category. Top Score in our game to make the move is becoming increasingly difficulty is quite difficult. Add to the mobile gaming world as we play ball games and children's play area in the Color category in the ball game and we wish success to everyone.

Top Game

many ball games on Google Play has accrued a place that attracts attention in a short time and really into the game is a game mode will be added along with access to many more users. Worldwide Mobile Games so short a time to do the Colored Balls version will come out.

About Top Game

Arcade game industry is really becoming a growing sector in all the games we have done in this context as The Games are taking this into account and we have an interest in these Bouncing Ball for Omaha, we have pay attention to it.

We think Hal will increase proportionally in such circumstances interest. Our game will be enriched with the addition of system level like other games and a variety of modes. We are thinking of adding a total of 3 different game modes and 4 different ball options. Current score portions will be gold and unique characteristics of each ball. In this way, both movements will give a richer appearance.

Top Game Objectives

Color ball game, the game is developed on request by lovers. You start the game with a yellow ball in the game. Your goal is to quickly overcome barriers series and for acting as a game and points the way to the floor. With the score table in such a situation in a short time when the game will have the opportunity to get ahead of your competitors.

ball game, play ball games, play is located in the ball game ball games and many more categories.

Color ball game Where did the name come from?

constantly changing the color of the ball you have to start our game and the name of the game Color Top name because it was put to a variety of colors.

Our game is as much an intermediate gripping and popular game bird compared to other games. If you d like simple in terms of design and coding pleasure to you and you want a game that we thought we would give excitement. Sound bounce the ball in the game, and the transition period seems like every second of rings you set in terms of how difficult these games you love even more is composed of special functions.

ball game, play ball games, play ball games, play the ball game, ball games, play games, play games, play games, girls games, play boys games, games, dolls games, dressup games, play games

How to Download / Install

Download and install Color Jump version 2 on your Android device!
Downloaded 10+ times, content rating: Everyone
Android package: com.alikurt.renklitop, download Color Jump.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android game

Game History & Updates

What's Changed
Hemen sende katıl ve oyna

Oh snap! No comments are available for Color Jump at the moment. Be the first to leave one!

Share The Word!


Rating Distribution

RATING
5.05
3 users

5

4

3

2

1