İsim Şehir - Kelime Bulmaca

İsim Şehir - Kelime Bulmaca Free Game

Rated 3.77/5 (759) —  Free Android application by IBEX GAMES

Advertisements

About İsim Şehir - Kelime Bulmaca

Kelime bulmaca kategorisine çocukluğumuzun oyunu İsim Şehir hayvan bitki oyunu ile yeni bir soluk getiriyoruz. Arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz İsim Şehir oyunu artık Play Store'da.

Verilen harfe göre her bir kategori için kelime bulmaya çalışmalısın. Kelimeleri bulurken kimsenin bulamayacağı kelimeleri bulmaya özen göstermelisin. Cevaplayacağın eşsiz her bir kelime senin için maximum puan demek. Oyun içerisindeki heyacan her turda rastgele gelen kategorilerle hiç bitmiyor. Bulmaca oyunlarını seviyorsan, İsim Şehir senin için en iyi seçenek. Toplam 24 kategori içerisinden her tur 7 farklı kategoriye kelime bularak herkesle yarışmaya çalış. Oyunu oynayan bütün kullanıcılarla eş zamanlı olarak yarışmanın keyfini çıkar. Facebook üzerinden kayıt olarak, oyunu oynayan arkadaşlarınla eş zamanlı yarışabilir, onlarla kendini kıyaslayabilirsin.

Oyun içerisinde yer alan kategorilerden bazıları İsim Şehir oyunun klasik kategorileri olmakla birlikte, bulmaca oyunlarında da yer alan popular birçok yeni kategorisiyle İsim Şehir online oyuncularına yeni bir heyecan yaşatıyor. İsim, şehir, bitki, hayvan, ülke, Türk Şarkıcı gibi klasik kategorilerin yanı sıra oyun içerisinde yer alan diğer kategoriler;

-İsim
-Şehir
-Hayvan
-Bitki
-Ülke
-Türk Şarkıcı
-Başkent
-İlçe
-Köy
-Meslek
-Renk
-Üniversite
-Otomobil Markası
-Nba Oyuncusu
-Futbol Takımı
-Yemek
-Türk Dizi
-Çiçek
-Şirinler
-F1 Sürücüsü
-Yabancı Dizi

Oyunu oynarken sana yardımcı olacak ipuçlarıyla oyun keyfini artırmak senin elinde. 6 farklı ipucu sayesinde, zorlandığını kelimeler için yardım bulabilir hem de interaktif ipuçları sayesinde oyundan aldığın heyecanı artırabilirsin. Oyun içerisinde sana yardımcı olacak 6 farklı ipuçları;

-Harf Al (Doğru bir cevabın içerisinden rastgele bir harfi senin için aydınlatır. Kelimenin kaç harf olduğu ve aydınlanan harfler sayesinde cevabı bulmanı kolaylaştırır.)

-Harf Değiştir (Bazı kategorilerde bazı harfler için kelime bulmak zor hatta imkansız olabilir. Bunun için harf değiştirebilir o kategori için verilen diğer harften kelime bulmaya çalışabilirsin. Aynı zamanda maximum puan almak istiyorsan, Harf değiştirerek eşsiz cevap verebilirsin.)

-Cevap Kontrol (Yazdığın kelimeden emin olmadığın durumlarda, bunu bize onaylatabilirsin. Kelimeyi kontrol edip seni bilgilendirir.)

-Karışık Cevap (Doğru bir cevabın harflerini karıştırarak sana sunar. Kelimenin doğrusunu yazmak artık senin elinde.)

-Görsel İpucu (İpucu almak istiyorsan, görsel ipucu tam sana göre. Ekrana getirilen fotoğraf sana yardımcı olacak.)

-Cevap Al (Aklına hiçbir cevap gelmiyor, vaktin daralıyor ve puanım iyi olsun istiyorsan, cevap al ipucu senin icin tasarlandı. Bu ipucu sayesinde doğru bir cevap yazılı olarak ekrana getirilir.)

İsim Şehir oyunu puzzle, kelime, bulmaca oyunlarından keyif alanlar için birebir! Oyunu eş zamanlı olarak herkesle oynayabilir, genel kültürünü ve kelime hazineni onlarla karşılaştırabilirsin.

İsim Şehir oyununu farklı kılan, arkadaşlarla olan rekabeti dolayısıyla yaşanan keyiftir. Arkadaşlarının ne yaptığını merak ediyorsan, Facebook ile kayıt olmalısın. Kendini onlarla karşılaştırabilir ve oyundan aldığın hazzı artırabilirsin.

İsim Şehir ya da Hayvan Bitki olarak bilinen bu kelime oyunu, bir çocuk oyunu olarak da oldukça eğiticidir. Çocukların kelime haznelerini genişletmelerine ve bilgilerini tazelemelerine yardımcı olur.

İsim Şehir Online, klasik bir kelime oyunu değildir. Çok yönlü doğası sayesinde aynı zamanda bir puzzle, bulmaca, eğitim/eğitici, genel kültür yada bilgi yarışması olarak da oynanabilir.

Klasik bilgi yarışmalarından farklı olarak isim şehir, hızlı oynanışı sayesinde eğlenceli dakikalar sunar. Word puzzle game category with our childhood game Name City animal plants bring a new breath. Name City game where you can play online with your friends in the Play Store now.

You should try to find the words for each category given by letter. Words to find words should be careful while finding can not find one. Each unique word answer will mean maximum score for you. The excitement never ends in the game in every round random from the category. Puzzles If you love the game, Name City the best option for you. In total 24 categories of words in each round seven different categories of finding work with everyone in the competition. Game play simultaneously with all users who enjoy the competition. By registering through Facebook, you can simultaneously compete with your friends playing the game, can you compare yourself with them.

Although some of the categories in the game Name City Classic category of the game, also located in the popular puzzle game, giving players a new excitement to Name City online with many new categories. Name, city, plants, animals, country, other categories included in the category of games as well as classic as Turkish singer;

My -is
-City
-Animal
-Crop
-Country
-Turkish Singers
-Başkent
Borough
-Village
-VET
Colour
-University
-Automobile Brand
-NB To Player
-Football Team
-The Back
-Turkish Array
The flowers
Siren Philippines
Driver -f1
-Foreign Array

Game to improve to enjoy playing the game with tips to help you in your hands. Thanks to 6 different clues, find help for difficult words that can enhance the excitement you get from the game as well as through interactive tips. 6 different tips that will help you in the game;

-Harf Al (in a random letter of the correct answer will enlighten you. Simplifies how many letters of the word and find the answer thanks to illuminated letters.)

-Harf Change (in some categories, some letters may even be difficult to find the words to impossible. You can change the letter for that you can try to find the other letters of the words given to that category. If you want to take the same time, maximum number of points, you can respond unique by changing the letter.)

Control and answer (in case you're not sure of the words you wrote, you can confirm to us. Will inform you check the word.)

Messy Answer (offers you mix the letters of the correct answer. Write the truth of the Word is now in your hands.)

Tip-visual (if you want to take a hint, the visual cue is for you. The photograph brought to the screen will help you.)

Buy and answer (no answer does not come to your mind, you have time is running out and you want to get a good score, get answers tailored for thou hint. This hint will be displayed thanks to a right answer in writing.)

Name City game puzzle, word, exactly for people who love the puzzle game! Games you can play with anyone in real time, you can compare them general knowledge and vocabulary.

Name that makes the city the game is different, so there is competition, which is enjoyed with friends. If you're wondering what your friends are doing, you should register with Facebook. You can compare yourself with them, and you can increase the pleasure you get from the game.

Name City or animal, this word game known as Plant, it is very educational game as a child. Children's vocabulary helps to refresh and expand their knowledge.

Name City Online, is a classic word game. Thanks to its versatile nature is also a puzzle, puzzles, training / educational, cultural or general information can be played as a competition.

Unlike the classic quiz name city offers fun moments with fast gameplay.

How to Download / Install

Download and install İsim Şehir - Kelime Bulmaca version 1.86 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.arrow.isimsehir, download İsim Şehir - Kelime Bulmaca.apk

All Application Badges

Free
downl.
Android
4.0+
For everyone
Android game

Game History & Updates

What's Changed
- İnternet bağlantısı iyileştirildi.
- Sonuç alamama problemi giderildi.
Version update İsim Şehir - Kelime Bulmaca was updated to version 1.86
More downloads  İsim Şehir - Kelime Bulmaca reached 10 000 - 50 000 downloads

What are users saying about İsim Şehir - Kelime Bulmaca

D70%
by D####:

Bu ne ya oyuna giremiyorum facebookdan baglaniyorum hata diyor, misafir olarak gir butonu calismiyor bile lutfen duzeltin

G70%
by G####:

Internet full olmasina ramen internet baglantiniz yetersiz diyip girmiyor

D70%
by D####:

çok akıcı. sorunsuz çalışıyor. piyasadaki en iyi isim şehir oyunu.

S70%
by S####:

Internet full olmasina ramen internet baglantiniz yetersiz diyip girmiyor

N70%
by N####:

çok akıcı. sorunsuz çalışıyor. piyasadaki en iyi isim şehir oyunu.

N70%
by N####:

Oyunda bi sorun olursa hemen ilgileniyorlar, süper.

N70%
by N####:

Bu ne ya oyuna giremiyorum facebookdan baglaniyorum hata diyor, misafir olarak gir butonu calismiyor bile lutfen duzeltin

K70%
by K####:

Tebrikler cok guzel oyun olmus. Sabah aksam oynuyoruz.

O70%
by O####:

Harika bir oyun olmuş. Addicted!

G70%
by G####:

oynadığım en iyi kelime oyunu. zevkten kudurdum

K70%
by K####:

Yeter ki turk oyun Sektörü gelissin ;)

K70%
by K####:

Great!


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
3.85
759 users

5

4

3

2

1