Kelimelik Solo

Kelimelik Solo Free Game

Rated 4.19/5 (1,281) —  Free Android application by He2 Apps

About Kelimelik Solo

Kelimelik Solo 15X15 bir tahta üzerinde, bilgisayara karşı oynanan ve internet bağlantısı gerektirmeyen bir kelime oyunudur. Oyunda sıra sizdeyken verilen harfler ile tahtadaki harfleri kullanarak tahta üzerinde anlamlı kelimeler oluşturmanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde farklı zorluk seviyelerini simgeleyen üç çeşit sanal karakter bulunmaktadır. Bu karakterler ile aynı anda beş oyuna kadar yeni oyun açabilir, kesintisiz olarak oyuna devam edebilirsiniz.

Kelimelik Solo oynarken yapacağınız bir hamleden alacağınız puan otomatik hesaplanarak gösterilmektedir. Bunun yanında bir hamlenin geçersiz olduğu da aynı şekilde otomatik olarak gösterilmektedir. Oyunumuzdaki Harf Tablosu özelliği ile de oyun esnasında hangi harften kaç tane kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Kelimelik Solo oyunumuzda haftalık ve tüm zamanlar için en iyiler listesi gösterilmektedir. Bu listede sizin için otomatik olarak oluşturulan anonim bir isim ile yer alırsınız ve eğer isterseniz bu ismi bir kereliğine ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Daha sonraki değişimler için ise ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kelimelik Solo geliştirme ve idame masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

İsterseniz oyun içi satın alım yaparak reklamları tamamen kapatabilirsiniz.

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü 'nü referans almaktayız. Bu sözlüğe http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts adresinden ulaşabilir, kelimelerimizi kontrol edebilirsiniz.

Oyunlarımızla ilgili güncel duyurulara ulaşmak için aşağıdaki kanallardan bizi takip edebilirsiniz:

Web: http://he2apps.com
Facebook: http://facebook.com/KelimelikSolo
Twitter: http://twitter.com/KelimelikSolo
E-posta: iletisim@he2apps.com

Kelimelik Solo oyunumuzu indiren ve giriş yapan tüm kullanıcılarımız "Kelimelik Solo Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi" içerisinde yer alan hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Kelimelik Solo Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi belgesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
http://kelimeliksolo.he2apps.com/kelimeliksolo_uyelik_sozlesmesi.html

He2 Apps:
- Deniz Aydınoğlu
- Neslihan Aydınoğlu

Arayüz Tasarım:
- Kemal Şanlı Solo 15X15 words on a board, and a word game which is played against the computer does not require an internet connection. Games using the letters on the board with as sizdeyk that the letters must create meaningful words on the board.

symbolizing the three kinds of different difficulty levels in the game are virtual characters. These characters can open up to five new game play at the same time, you can continue to play without interruption.

Solon moves to do a word you get from playing points are automatically calculated and displayed. automatically in the same manner it is shown in addition to be invalid move. Table also feature letters in our game you can easily learn how many letters in which he stayed during the game.

Solo word game for our weekly and all-time best list is shown. In this list you get with an anonymous name that is automatically generated for you and if you want you can change the name for free once. For further changes are required to make payments.

Solon words in order to meet the development and maintenance costs by providing revenue from advertising contained in the game. Publish ads with you we apologize for the inconvenience to our players.

You can also turn off completely by purchasing in-game ads.

Current Turkish Dictionary of Turkish Language Institution in our game 'We take nude reference. This glossary is available from the http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts address, you can check our word.

To reach our recent announcements about the game you can follow us on the following channels:

Web: My http://he2apps.co
Facebook: http://facebook.com/kelimeliksolo
Twitter: http://twitter.com/kelimeliksolo
Email: My iletisim@he2apps.co

Solon our word game download and all users who entered our "Membership and Use Agreement Solon words" in the provisions have read, understood and agreed that counted. Solo word Membership and Use Agreement document can be found at the following address:
http://kelimeliksolo.he2apps.com/kelimeliksolo_uyelik_sozlesmesi.html

He2 Apps:
- Deniz Aydinoglu
- Neslihan Aydınoğlu

Interface Design:
- Kemal Şanlı

How to Download / Install

Download and install Kelimelik Solo version 1.1.3 on your Android device!
Downloaded 10,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.he2apps.kelimeliksolo, download Kelimelik Solo.apk

All Application Badges

Good rating
Free
downl.
Android
4.0.3+
For everyone
Android game

Game History & Updates

What's Changed
* Oyna seçeneğinin takılması sorunu giderildi.
* Oyun sonu başarıları ile ilgili bazı sorunlar giderildi.

What are users saying about Kelimelik Solo

M70%
by M####:

Solo olmayan versiyondaki gibi sozluk de eklerseniz tadindan yenmez. Program kelime bulma konusunda oldukca yaratici. Biz de ilk defa rastladigimiz bu kelimelerin anlamlarini ogrenmis oluruz.

M70%
by M####:

Elinize sağlık çok başarılı. Yalnız bi hata var bence. Niye hiç bilgisayar oyuna başlamıyor. Hep biz başlıyoruz. Bu da bilgisayara baştan avantaj sağlıyor. Ayrıca onayladığı kelimeler saçma mesela "Rıh" ne demek bu sizce. Kelimeler özensiz seçilmiş.

M70%
by M####:

Gayet iyi olmuş. (Geç bile kalınmıştı.) Ama oyun çok yavaş ilerliyor. Bilgisayar çok geç hamle yapıyor. Ayrıca çok kötü oynuyor. Amcamıza henüz gelemedim, ablamız cok yavaş oynadığı için. (Muhtemelen amcamız da aradığım güçte değil.) O kadar ki oyunu silesim geliyor.

M70%
by M####:

Cok begendim

D70%
by D####:

The board jumps to a bigger size after placing each tile.

M70%
by M####:

Joker harf kullaniminda ekran kalibrasyon sorunu var. Bazı geçerli kelimeleri kabul etmiyor (MİSLİ).

P70%
by P####:

Sözlük de eklenmeli bence. Mehmet amcayı üst üste yenmek de ayrı zevkmiş.. :)

U70%
by U####:

Diğer oyunla birleştirilerek tek uygulamada birleştirilmiş olsa çok iyi olur

V70%
by V####:

kelimenin anlamina bakamamak kotu.

M70%
by M####:

Need more improvements.

M70%
by M####:

joyful


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.25
1,281 users

5

4

3

2

1