Tastiera Shqip - Albanian Key.

Tastiera Shqip - Albanian Key. Free App

Rated 4.23/5 (1,502) —  Free Android application by Al Droid

Advertisements

About Tastiera Shqip - Albanian Key.

[Albanian Keboard]

Albania:

Tastiera Shqip per telefonin/tabletin tuaj.

Kjo tastiere eshte bazuar mbi tastierent baze te android 2.3 gingerbread dhe ka disa modifikime te vogla:

- fjalor shqip me 250000 fjale e shpreje, edhe se fatkeqesisht nuk eshte akoma ne nivelet e duhura ( nese merreni me gjuhe shqiptare e doni te jepni kontributin tuaj atehere na kontaktoni ne adresen devaldroid@gmail.com qe te punojme se bashku ne optimizimin e ketij fjalori)
- kemi shtuar ç dhe ë ne tastiere query, qe te shkruani sa me lehte
- teme unike per tastieren qe te dallohet shqipja :)


ne baze te intresimit per kete program, do analizohet mundesia e krijimit te tastieres bazuar mbi versionet e fundit, e gjithashtu krijimi i nje grupi qe t mirembaje nje projekt opensource me kete objektiv

How to Download / Install

Download and install Tastiera Shqip - Albanian Key. version 1 on your Android device!
Downloaded 50,000+ times, content rating: Everyone
Android package: com.aldroid.tastierashqip.gingerbread, download Tastiera Shqip - Albanian Key..apk

All Application Badges

Good rating
Free
downl.
Android
2.2+
For everyone
Android app

App History & Updates

What's Changed
-versioni i pare
More downloads  Tastiera Shqip - Albanian Key. reached 50 000 - 100 000 downloads
More downloads  Tastiera Shqip - Albanian Key. reached 10 000 - 50 000 downloads
More downloads  Tastiera Shqip - Albanian Key. reached 5 000 - 10 000 downloads

What are users saying about Tastiera Shqip - Albanian Key.

Y70%
by Y####:

1.Shko te Settings-2.My device(Larte djathtas,faqja 2)-3.Heceni posht-4.Language and Input-5.Default-6.E klikoni "Add Keyboard" dhe aty shenon "Tastiera Shqip"7.Klikomi tekstiera shqip-8.Provojeni-9.U kry

H70%
by H####:

sh mr e keni menduar po mr do ishte q t kishte dhe emoji n tastier dhe t ndryshohej wallpaperi I tastieres

M70%
by M####:

Do te doja qe ti kishe vene dhe emojit-stikersat-figurat prandaj po jap 4 yje

Y70%
by Y####:

Pune e shkelqyer me kete tastjere po shkruajmë lirshëm shqip.Po kta nuk dinë te perdorin telefonat e vet dhe nuk dine si ta vendosin ne perdorim

N70%
by N####:

tastieren e instalova kurse askund sme figuron,ka mundesi te me ndihmoni ju lutem

Y70%
by Y####:

ata qe sdi pse mbaj ceelular kur sdin ta perdorin sikur duhet

Y70%
by Y####:

E shkarkoj dhe tregon me pas unistaill nuk w nxjerr open,cfar problemi ka...????

Y70%
by Y####:

Nuk funkisionon. Ma tregoni pak pseee.

Y70%
by Y####:

Nuk hapet fare thot vetem unstall qe ta çinstalosh regullojeni ju lutem

D70%
by D####:

nuk hapet, kerkon unistal

Y70%
by Y####:

Shumë e nevojshme për të shkruar shqip në smartphonin to.

Y70%
by Y####:

Shumë mirë dhe tani po shkruaj me TASTIERA SHQIP

Y70%
by Y####:

Veq jeni tu e hargju kohen se spo bon :/

N70%
by N####:

Pse nuk funksionon ky aplikacion?! E mora po nuk hapet dot?!

N70%
by N####:

Xhoni Xhemi Po Si nun. Funksjunon o fyll

G70%
by G####:

I love it ...this key is so very nice ....and I'm "Albanian" ....

N70%
by N####:

Psee spo funksionon nuk po del

N70%
by N####:

Tani më në fund mund të shkruaj shqip!!

P70%
by P####:

Pse nuk hapet nuk e di pse

H70%
by H####:

Ej spo me ben spo ma qet mu qysh me rregullu

N70%
by N####:

Nuk funkisionon. Ma tregoni pak pseee.

X70%
by X####:

Super √ tastiera shqip shum më pëlqen √

X70%
by X####:

Nuk po ban hiq -_- shum dopt kokni -_-

M70%
by M####:

Eh shyqyr.. ka lezet :D

B70%
by B####:

Si vihet ne funksion...?

N70%
by N####:

Duhet bere update per android 6.0

B70%
by B####:

Eshte kot fare ja marte dreqi. Aplikacionin rregullojeni te pakten

N70%
by N####:

Sm kishte shku m mendje

N70%
by N####:

Nuk bon

E70%
by E####:

Keni bërë punë të pa parë.Super

N70%
by N####:

nuk bon ne HTC desire Hd 500 , e as ne Tablet INTENSO.

R70%
by R####:

Shume e bukur por do shumë pune për ta aktivizuar

N70%
by N####:

E shkarkon dhe gjendet asgjekundi

A70%
by A####:

i ke ren pikes plako

H70%
by H####:

I love it ...this key is so very nice ....and I'm "Albanian" ....

H70%
by H####:

Eshte shume e mire me ngjyren kuq e zi shqiptari

T70%
by T####:

Nuk funkisionon. Ma tregoni pak pseee.

G70%
by G####:

Hey pse nuk me funksjunon mu e instalova

T70%
by T####:

Shpresoj te dali dhe versioni tjeter i ketij programi

I70%
by I####:

(Y)


Share The Word!


Rating Distribution

RATING
4.25
1,502 users

5

4

3

2

1